Rok na Novém Zélandu

work-experiencePřinášíme Vám autentické zážitky z ročního cestování a pracování po Novém Zélandu. V článku se dozvíte, jak a kde hledat práci na Novém Zélandu a také zajímavé informaceo dopravě, úřadech a o životě na Novém Zélandu.

Číst dál: Rok na Novém Zélandu

Dobrovolnictví na Novém Zélandu

dobrovolnitcviPokud patříte mezi dobrodružnější povahy a chce spíše Nový Zéland poznat, než se vrátit domů s plnou pěněženkou, mohla by pro vás být volba dobrovolnictví ideálním řešením. Farmáři nabízí zdarma ubytování a stravování výměnou za pomoc při různých pomocných pracích na farmách (úklid domácnosti, péče o děti, vaření, sběr ovoce, práce s dobytkem atd).

Číst dál: Dobrovolnictví na Novém Zélandu

Seznam farem na Novém Zélandu

farmChystáte se na Nový Zéland a chcete zde pracovat na některé farmě? To vám příjde vhod náš seznam farem na Novém Zélandu. Naleznete zde kontakty na ovocné farmy a s tím spojené balící fabriky - tzv. packhouse.

Číst dál: Seznam farem na Novém Zélandu

Práce na Novém Zélandu

nzjobPracovní trh na Novém Zélandu potřebuje každoročně velké množství sezónních pracovníků na sběr ovoce a ostatní pomocné práce. Vláda na Novém Zélandu vytvořila tzv. schéma pracovních prázdninWorking Holidays Scheme (WHS), kde pro pracovníky z ČR připadá každoročně 1200 pracovních víz (tato kvóta se většinou každým rokem rozšiřuje). 

Číst dál: Práce na Novém Zélandu

Professional Joomla Templates - 888 Poker Review